Płatność czekiem, gotówką, przelewem online czy kartą kredytową. A może zakup na raty?

Współpracując z naszymi klientami, dajemy im różne możliwości płatności. Ostatnio wprowadziliśmy nawet tzw. Paypal Credit, dzięki czemu nasi klienci nie muszą płacić od razu pełnej kwoty, ale mogą ją rozłożyć na raty. Inne metody płatności, jakich używamy w naszym biznesie to:

1. Płatność czekiem.

Mimo, że słyszeliśmy opinie, że jest to stara i “zacofana” metoda płatności, nie zgadzamy się z tym. Często podczas spotkań ustalamy cenę i klient korzystając ze swojej książeczki czekowej, od razu dokonuje opłaty. Dzięki temu nie musimy czekać na płatność lub o niej przypominać, co przyspiesza cały proces. Jest to naprawdę szybka i sprawna metoda płatności.

2. Płatność online przez Zelle.

Oczywiście nie ze wszystkimi klientami spotykamy się w cztery oczy (szczególnie w aktualnej sytuacji), dlatego dajemy również możliwość płatności przez system Zelle. Jest to system, który umożliwia szybkie i darmowe płatności z banku do banku. Wystarczy podać tylko adres email lub numer telefonu odbiorcy. Należy oczywiście wcześniej ustalić z klientem, czy korzysta on z tego systemu i jaki adres email ma do niego podłączony.

3. Paypal lub Square.

Niektórzy klienci wolą płatności przez system Paypal lub Square. Są to dosyć znane systemy płatności, przez które można również płacić kartami kredytowymi.

4. Płatność kartą kredytową na miejscu.

Są osoby, które wolą zapłacić kartą kredytową podczas spotkania. Dzięki czytnikowi, który posiadamy, nasi klienci mają taką możliwość.

5. Płatność gotówką.

Oczywiście przyjmujemy również płatności gotówką, chociaż jest to najrzadziej używany sposób płacenia przez naszych klientów.

Jak widać klienci w dzisiejszych czasach mają naprawdę duży wachlarz możliwości zapłacenia za zamówione towary czy usługi. Warto dać klientom jak najwięcej takich możliwości.

UWAGA! Wszystkie treści na naszej stronie mają charakter informacyjny. Jeśli chcesz opisane zasady zastosować w swojej firmie, skonsultuj się z prawnikiem lub specjalistą w danej dziedzinie.

Kategorie
O nas

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w biznesie internetowym. Działaliśmy wiele lat w Warszawie, a od ponad 6 lat działamy w Sarasocie na Florydzie. Gwarantujemy bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za dany projekt.

Oferujemy możliwość spotkań w cztery oczy w Sarasocie lub konferencje online (Zoom, Skype, itp.). Zachęcamy do współpracy firmy z całych Stanów Zjednoczonych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, gdzie znajduje się m.in. więcej informacji o nas, nasz cennik, portfolio oraz referencje od naszych klientów.