Obecna sytuacja na świecie spowodowała, że wiele osób przeszło na pracę zdalną. Są to zarówno osoby, które pracowały w dużych korporacjach jak również takie, które zaczęły swój biznes. Wiele osób marzy o takiej pracy, w dowolnym miejscu, przed komputerem. Nie wiedzą jednak, od czego zacząć…

Pierwszym krokiem w planowaniu takiej pracy jest pomysł. Pomysły rodzą się w różnych sytuacjach. Często opieramy je na swoich doświadczeniach z poprzedniej pracy, umiejętnościach, wykształceniu. Często wpadamy na pomysł w grupie, która potem się łączy, żeby razem rozpocząć biznes. Są też osoby, które badają rynek i szukają niszy, czegoś, czego brakuje w danym miejscu.

Oczywiście każdy pomysł wiąże się ze zbadaniem, czy czegoś takiego nie ma, a jeśli jest, czy mamy plan, żeby być lepszym niż konkurencja. Albo czy nas w ogóle stać na wdrożenie takiego pomysłu w życie. Planowanie biznesu to dosyć obszerny temat, a jednym z jego czynników jest zaistnienie w sieci, tak, żeby potencjalni klienci do nas dotarli.

Zaistnienie w sieci, czyli stworzenie własnej strony internetowej, sklepu, portalu itp. często kojarzy się z wysokimi kosztami. Wiele razy rozmawiając z potencjalnymi klientami, słyszymy od nich, że nie decydowali się do tej pory na stronę internetową, bo słyszeli, że są to koszty rzędu kilka tys. $. Nie zawsze tak musi być. Oczywiście wszystko zależy od stopnia skomplikowania takiej witryny, ale często jeśli chce się zaistnieć online, nie trzeba wydawać na to wysokiej sumy.

Strona internetowa, profile społecznościowe to początek. Później często słychać, że żeby zaistnieć w sieci, trzeba wydać ogromne sumy na reklamę. I tutaj również warto zwrócić uwagę, że nie zawsze jest to prawda. W dzisiejszych czasach, dobie mediów społecznościowych, często własna praca, samozaparcie, a przede wszystkim edukacja pozwala rozkręcić biznes bez inwestowania $ w reklamę. Mówiąc edukacja mamy na myśli: czytanie książek, artykułów, uczenie się od konkurencji itp.

Od lat pomagamy naszym klientom zaistnieć w sieci. Pracowaliśmy przy różnego rodzaju portalach czy sklepach internetowych, jak również prostych stronach, które mają głównie cel informacyjny. Pomagamy w zakładaniu profili społecznościowych, grafice komputerowej czy programowaniu. Zachęcamy do kontaktu z nami na kierunekinternet.com/kontakt lub pod numerem telefonu +1 941 600 9543.Pracujemy również zdalnie, dlatego nieważne, gdzie mieszkasz lub gdzie prowadzisz biznes.

UWAGA! Wszystkie treści na naszej stronie mają charakter informacyjny. Przed zastosowaniem opisanych zasad w swojej działalności, dokonaj analizy, bo być może zasady te w przypadku Twojej działalności się nie sprawdzą albo wcześniej zostały zmienione. 

Kategorie
O nas

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w biznesie internetowym. Działaliśmy wiele lat w Warszawie, a od ponad 6 lat działamy w Sarasocie na Florydzie. Gwarantujemy bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za dany projekt.

Oferujemy możliwość spotkań w cztery oczy w Sarasocie lub konferencje online (Zoom, Skype, itp.). Zachęcamy do współpracy firmy z całych Stanów Zjednoczonych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, gdzie znajduje się m.in. więcej informacji o nas, nasz cennik, portfolio oraz referencje od naszych klientów.