W obecnych czasach każda firma powinna mieć swoją reprezentacje w Internecie. Jenym z jej elementów, jest posiadanie profesjonalnej, firmowej strony internetowej.

Internet jest bardzo ważnym narzędziem pozyskiwania nowych klientów. Coraz więcej konsumentów przegląda sieć w celu znalezienia produktów lub usług. Strona internetowa jest znakomitym narzędziem dla każdego przedsiębiorcy. Profesjonalna strona internetowa wyróżnia się m.in. poniższymi elementami:

  1. Zawiera identyfikacje wizualną Twojej firmy (logo, kolorystyka) oraz przejrzystą szatę graficzną;
  2. Jest zbudowana z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (dzięki czemu wyświetla się prawidłowo na urządzeniach mobilnych);
  3. Zawiera elementy, dzięki którym jest łatwo wyszukiwana w sieci (optymalizacja SEO).


Wielu klientów przegląda stronę internetową dla potwierdzenia wiarygodności danej firmy. Sprawdzają portfolio, testimonials, adres lub numer telefonu. Jeżeli klient nie jest w stanie znaleźć strony internetowej firmy, której usługami jest zainteresowany, jest to bardzo zły sygnał. Może to świadczyć o tym, że firma ta nie jest do końca profesjonalna lub nie istnieje już na rynku.

Strona internetowa pracuje dla Twojej firmy 24 godziny na dobę. Jest doskonałym źródłem informacji o Twojej ofercie, godzinach pracy, cenniku itp. Nowoczesna strona internetowa powinna również być połączona z mediami społecznościowymi (Facebook, Instagram). Może również zawierać w sobie sklep internetowy, dzięki czemu możesz sprzedawać swoje produkty lub usługi 24 godziny na dobę. Jest to dodatkowy kanał sprzedaży dla Twojej firmy.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a stworzeniem profesjonalnej strony internetowej dla swojej firmy (lub zmodyfikowaniem już istniejącej strony), skontaktuj się z nami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia profesjonalnych stron internetowych, grafiki komputerowej i programowania. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, jesteśmy do dyspozycji zarówno telefonicznie jak i mailowo. Pomagamy przeprowadzić Cię przez proces rejestracji domeny internetowej, zamówienia serwera itp. 

UWAGA! Wszystkie treści na naszej stronie mają charakter informacyjny. Przed zastosowaniem opisanych zasad w swojej działalności, dokonaj analizy, bo być może zasady te w przypadku Twojej działalności się nie sprawdzą albo wcześniej zostały zmienione. 

Kategorie
O nas

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w biznesie internetowym. Działaliśmy wiele lat w Warszawie, a od ponad 6 lat działamy w Sarasocie na Florydzie. Gwarantujemy bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za dany projekt.

Oferujemy możliwość spotkań w cztery oczy w Sarasocie lub konferencje online (Zoom, Skype, itp.). Zachęcamy do współpracy firmy z całych Stanów Zjednoczonych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, gdzie znajduje się m.in. więcej informacji o nas, nasz cennik, portfolio oraz referencje od naszych klientów.