Zapoznaj się z naszymi usługami

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych oraz oprogramowania pisanego na zamówienie

STRONY INTERNETOWE

Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od ponad 15 lat. W tym czasie wykonaliśmy wiele projektów dla naszych Klientów, od prostych stron internetowych do zaawansowanych portali i aplikacji internetowych.

SKLEPY INTERNETOWE

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z tworzeniem sklepów internetowych, od sklepów opartych na platformach, po indywidualne rozwiązania. Pomagamy również umieścić i wypromować produkty naszych Klientów na Amazon, Google, Facebook czy Instagram.

GRAFIKA KOMPUTEROWA

Pomogliśmy już wielu firmom przy tworzeniu ich identyfikacji wizualnej. Oferujemy również usługi związane z projektowaniem nowego logo, przerysowaniem istniejącego logotypu w słabej jakości na wysokiej jakości plik wektorowy lub zamiany prostego szkicu w profesjonalne logo. W naszej ofercie znajduje się również tworzenie różnorodnych materiałów promocyjnych, takich jak ulotki, broszury, wizytówki itp.

PROGRAMOWANIE

Tworzymy zoptymalizowany i przejrzysty kod w języku programowania PHP, od skryptów do przetwarzania małej ilości danych po rozbudowane aplikacje. Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu szytych na miarę wtyczek do WordPress i modyfikowaniu rozwiązań Open Source.