Facebook

Mówi się, że “jeśli nie ma Cię na Facebooku, nie istniejesz”… Coś w tym jest, szczególnie jeśli chodzi o biznes. Ogromna większość firm ma swoją stronę na Facebooku, gdzie informuje swoich fanów o produktach, wydarzeniach itp.

Nie uważamy, że Facebook to same plusy. W dzisiejszych czasach jest to miejsce, gdzie oprócz ważnych, ciekawych i prawdziwych informacji, rozprzestrzenia się dużo tzw. fake newsów. Mimo tego jest to też miejsce, w którym każda firma powinna być widoczna. A co najważniejsze, jest to miejsce, w którym każda firma małymi kosztami może dotrzeć do swoich potencjalnych klientów.

Według danych z czerwca 2020, codziennie z Facebooka korzysta 1.79 miliarda osób. Jest to naprawdę ogromna liczba i dlatego właśnie warto to wykorzystać prowadząc biznes.

Facebook ma dużo różnych opcji dostępnych dla firm. Jest wiele opcji darmowych, które pozwalają tylko nakładem czasu dotrzeć do potencjalnych klientów. Są to m.in. strony facebookowe, grupy na Facebooku i inne. Oprócz tych darmowych, można wykupić też reklamy na Facebooku docierając do określonej grupy osób.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak wykorzystać Facebooka w swoim biznesie, warto wejść na stronę www.facebook.com/business/marketing/facebook

A jeśli potrzebujecie pomocy z ustawieniem strony Facebokowej, zapraszamy do kontaktu z nami na kierunekinternet.com/kontakt

 

UWAGA! Wszystkie treści na naszej stronie mają charakter informacyjny. Przed zastosowaniem opisanych zasad w swojej działalności, dokonaj analizy, bo być może zasady te w przypadku Twojej działalności się nie sprawdzą albo wcześniej zostały zmienione. 

Kategorie
O nas

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w biznesie internetowym. Działaliśmy wiele lat w Warszawie, a od ponad 6 lat działamy w Sarasocie na Florydzie. Gwarantujemy bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za dany projekt.

Oferujemy możliwość spotkań w cztery oczy w Sarasocie lub konferencje online (Zoom, Skype, itp.). Zachęcamy do współpracy firmy z całych Stanów Zjednoczonych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, gdzie znajduje się m.in. więcej informacji o nas, nasz cennik, portfolio oraz referencje od naszych klientów.