Przez prawie 20 lat stworzyliśmy wiele przeróżnych projektów internetowych. Większość była tworzona dla naszych klientów, ale część z nich stworzyliśmy dla siebie. Chcielibyśmy Wam przedstawić nasze dwa największe projekty w USA, które stworzyliśmy właśnie dla siebie.

Już w Polsce tworzyliśmy projekty, którymi potem kierowaliśmy sami. Były to różnego rodzaju portale internetowe. Wiedzieliśmy, że tutaj, w USA, też chcemy coś takiego stworzyć. Dlatego właśnie jeszcze przed przylotem na Florydę zaprojektowaliśmy bloga www.KierunekFloryda.com. Jest to blog o życiu na Florydzie.

Wiemy, że przez ponad 7 lat tworząc tego bloga i opisując różne aspekty życia na Florydzie, pomogliśmy wielu osobom, które się tutaj przeprowadziły. Staramy się go aktualizować na bieżąco, jednak nie zawsze nam to wychodzi ze względu na naszą pracę. Ale jak tylko możemy, siadamy do niego i zamieszczamy kolejne artykuły, filmy, zdjęcia.

Na blogu tym znajdziecie różne przydatne informacje. Opisujemy m.in. jak wyglądają szkoły na Florydzie, jak załatwić różne sprawy urzędowe, jak można tutaj spędzać wolny czas. Nie brakuje również opisów huraganów czy naszych wycieczek poza Florydę.

Drugim projektem jest Przewodnik po Sarasocie www.KierunekSarasota.com. Ten projekt uruchomiliśmy niedawno, ale tworzony był już od wielu miesięcy. Poświęcaliśmy mu swój wolny czas, dlatego trwało to tak długo, bo pracując niestety czasu na dodatkowe projekty, nie zostaje nam zbyt wiele.

Kierunek Sarasota jest to Przewodnik po Sarasocie, w której mieszkamy. Dostawaliśmy informacje od osób, które czytają naszego bloga, że coś takiego by im się przydało. Odwiedzając Sarasotę turystycznie chcieliby mieć listę miejsc do zobaczenia, czy różne przydatne im wskazówki. Tak samo mieszkańcy Sarasoty i okolic pytają nas często o fajne miejsca do zobaczenia, czy polecane przez nas restauracje.

Przewodnik tak samo jak i blog jest na bieżąco aktualizowany. Będziemy się starać jak najczęściej dodawać do niego nowe informacje.

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszych projektów, a jak myślicie o jakimś swoim projekcie internetowym, koniecznie zgłoście się do nas!

UWAGA! Wszystkie treści na naszej stronie mają charakter informacyjny. Przed zastosowaniem opisanych zasad w swojej działalności, dokonaj analizy, bo być może zasady te w przypadku Twojej działalności się nie sprawdzą albo wcześniej zostały zmienione. 

Kategorie
O nas

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w biznesie internetowym. Działaliśmy wiele lat w Warszawie, a od ponad 6 lat działamy w Sarasocie na Florydzie. Gwarantujemy bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za dany projekt.

Oferujemy możliwość spotkań w cztery oczy w Sarasocie lub konferencje online (Zoom, Skype, itp.). Zachęcamy do współpracy firmy z całych Stanów Zjednoczonych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, gdzie znajduje się m.in. więcej informacji o nas, nasz cennik, portfolio oraz referencje od naszych klientów.