Otwarcie własnego biznesu wymaga wcześniejszego przygotowania. To planowanie, podejmowanie finansowych decyzji i wiele innych kroków.

Zapraszamy do zapoznania się z fajnym przewodnikiem, w którym w bardzo przystępny sposób opisane jest jakie podjąć kroki, żeby otworzyć własny biznes. Przewodnik ten przygotowany jest przez U.S. Small Business Administration i znajduje się na stronie www.sba.gov/business-guide/10-steps-start-your-business

Kroki opisane w tym przewodniku to:

  1. Badanie rynku
  2. Stworzenie biznes planu
  3. Finansowanie
  4. Wybór odpowiedniej lokalizacji
  5. Wybór odpowiedniej formy prawnej
  6. Wybór nazwy
  7. Rejestracja działalności
  8. Uzyskanie numerów podatkowych
  9. Uzyskanie odpowiednich licencji i pozwoleń
  10. Otworzenie konta bankowego

No i nie zapomnijcie o stronie internetowej! Tę można już tworzyć w trakcie wszystkich powyższych kroków. Jeśli macie już plan i nazwę, warto już zacząć ten proces odpowiednio wcześniej, tak, żeby jak najszybciej po otwarciu firmy, zacząć działać. Nawet bez nazwy można już spotkać się z nami i przedyskutować jak taka strona ma wyglądać, co zawierać itp. Wtedy można już odpowiednio wcześniej zacząć gromadzić odpowiednią treść.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą otworzyć swój biznes w USA, do kontaktu z nami. Z chęcią pomożemy.

UWAGA! Wszystkie treści na naszej stronie mają charakter informacyjny. Przed zastosowaniem opisanych zasad w swojej działalności, dokonaj analizy, bo być może zasady te w przypadku Twojej działalności się nie sprawdzą albo wcześniej zostały zmienione. 

Kategorie
O nas

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w biznesie internetowym. Działaliśmy wiele lat w Warszawie, a od ponad 6 lat działamy w Sarasocie na Florydzie. Gwarantujemy bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za dany projekt.

Oferujemy możliwość spotkań w cztery oczy w Sarasocie lub konferencje online (Zoom, Skype, itp.). Zachęcamy do współpracy firmy z całych Stanów Zjednoczonych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, gdzie znajduje się m.in. więcej informacji o nas, nasz cennik, portfolio oraz referencje od naszych klientów.