Zapraszamy na nasze profile społecznościowe, gdzie będziemy zamieszczać różne ciekawostki związane z działalnością w Internecie.

Wiemy, jak ważna jest obecność na social media w dzisiejszych czasach. Dlatego też zapraszamy wszystkich na nasze profile społecznościowe: Facebook www.facebook.com/Kierunek-Internet-102559794874793 oraz Twitter twitter.com/KierunekInt

UWAGA! Wszystkie treści na naszej stronie mają charakter informacyjny. Jeśli chcesz opisane zasady zastosować w swojej firmie, skonsultuj się z prawnikiem lub specjalistą w danej dziedzinie.

Kategorie
O nas

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w biznesie internetowym. Działaliśmy wiele lat w Warszawie, a od ponad 6 lat działamy w Sarasocie na Florydzie. Gwarantujemy bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za dany projekt.

Oferujemy możliwość spotkań w cztery oczy w Sarasocie lub konferencje online (Zoom, Skype, itp.). Zachęcamy do współpracy firmy z całych Stanów Zjednoczonych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, gdzie znajduje się m.in. więcej informacji o nas, nasz cennik, portfolio oraz referencje od naszych klientów.