Skąd pomysł na tę stronę? Dlaczego Kierunek Internet? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.

Coraz więcej spośród naszych klientów to Polacy mieszkający w USA. Już nieraz myśleliśmy o tym, żeby stworzyć stronę internetową, na której będziemy dostarczać ważne dla nich informacje.

Szczególnie w obecnej sytuacji jaka panuje na świecie, warto pomyśleć o lepszej widoczności swojej firmy w sieci. Warto się zastanowić, jak zwiększyć zyski, jak zdobyć nowych klientów za pośrednictwem Internetu, co zrobić, żeby jak najwięcej swoich usług przenieść do sieci, żeby klienci mogli korzystać z tych usług nie wychodząc z domu.

Te i inne kwestie będziemy poruszać na naszej stronie.

A dlaczego Kierunek? Ci co nas znają wiedzą, że wszystko zaczęło się od naszego bloga www.KierunekFloryda.com, na którego serdecznie zapraszamy. Kolejny był Kierunek USA (www.KierunekUSA.com). Tutaj możemy już zdradzić, że strona ta ulegnie lekkiej przebudowie. A kolejny Kierunek (na razie nie możemy zdradzić informacji jaki) już w budowie. 🙂

Kierunek Internet to kierunek jaki powinieneś wybrać szukając informacji o tym jak prowadzić biznes w Internecie. Już niedługo znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji na ten temat. 🙂

 

UWAGA! Wszystkie treści na naszej stronie mają charakter informacyjny. Jeśli chcesz opisane zasady zastosować w swojej firmie, skonsultuj się z prawnikiem lub specjalistą w danej dziedzinie.

Kategorie
O nas

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w biznesie internetowym. Działaliśmy wiele lat w Warszawie, a od ponad 6 lat działamy w Sarasocie na Florydzie. Gwarantujemy bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za dany projekt.

Oferujemy możliwość spotkań w cztery oczy w Sarasocie lub konferencje online (Zoom, Skype, itp.). Zachęcamy do współpracy firmy z całych Stanów Zjednoczonych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, gdzie znajduje się m.in. więcej informacji o nas, nasz cennik, portfolio oraz referencje od naszych klientów.